Hafif Çelik Panel Makinesi ile Tam otomatik Bir Üretim Süreci

Oluşturulan üretim dosyaları, Hafif Çelik profil elemanlarının makine tarafından tam otomatik olarak üretilmesini sağlar. Profil elemanlarının yapısına bağlı olarak, tüm Hafif Çelik yapısının montajı için kısa süreler hesaplanmaktadır.

Profilleri üretmek için çeşitli seçenekler, profillerin üretiminden tüm bina yapısının Hafif Çelik profil elemanlarının tam otomatik üretimine kadar uzanmaktadır.

Makineler, tekli veya çoklu profil üretimi kapasitesinin yanı sıra profil kesitlerinin tasarımı ve profil genişlikleri (sırt ölçüsü) ve kalınlıkları bakımından farklılık gösterir.

Düşük ağırlık ve kolay montaj ile yüksek mukavemet nedeniyle, C-profil bina yapısının tamamında kullanılır. Omega profili ise öncelikli olarak çatı yapılarında kullanılmaktadır.

Çoklu profil üretimi için makine, profil elemanlarını farklı profil genişliklerinde üretir ve böylece üretim sırasında doğrudan yapısal gereksinimlere karşılar.

Gerekli profil genişlikleri ve kalınlıkları, esas olarak inşa edilecek binanın statik gereksinimlerinden ortaya çıkar ve bu nedenle makine seçimi için belirleyici bir rol oynar.

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn