Hakkımızda

Arkitech Hakkında

Arkitech İleri Yapı Teknolojileri, Hafif Çelik Panel Sistemi ile inşaat ve imalat yapmak isteyen inşaat ve üretici firmalar için teknoloji liderliği ile Hafif Çelik teknoloji sağlamaktadır. Arkitech Teknoloji Paketi, makineler, tasarım yazılımı, makine yazılımı, kurulum ve yerinde eğitim gibi mühendislik çözümlerini içerir.

Arkitech özellikle sonuç odaklı yenilikçi çözümlere odaklanmakta ve bu teknolojinin yüksek kalite, maliyet avantajı ve minimum zaman harcayarak üretime önem vermektedir. Bu hedeflere ulaşmak için 2012 yılında Ankara'da kurulan Arkitech, deneyimli ve yüksek nitelikli şirket içi mühendisleri ile her zaman yüksek kalite ve yüksek performans seviyesi için Hafif Çelik pazarının tüm gereksinimlerine cevap veren kendi ürünlerini geliştirmektedir.

Arkitech, çalışanlarının Hafif Çelik Teknolojisindeki 15 yılı aşkın deneyimine dayanarak, güvenilir üretim süreçleri sağlamak için gelişmiş bir çözüm ortaya çıkarmıştır. Arkitech Hafif Çelik Sistemi, yüksek tasarım kabiliyeti, malzeme değerlendirmesi için kapsamlı raporlama ve minimum malzeme firesi sayesinde geleneksel inşaat yöntemlerine göre maliyet avantajını garanti eder.

Hafif Çelik Makineleri hızlı ve yüksek hacimli üretimi, yapı inşaat zaman çizelgesini hızlandırarak daha fazla karlılık sağlar. Arkitech teknolojisi, dünya çapında konut, ticari, modüler ve çok katlı binaların yanı sıra banyo bölmeleri, saha üniteleri, işçi konaklama birimleri, prefabrik modüller, geçici birimler, depolar vb. için geniş bir uygulama yelpazesi üretmek için kullanılmaktadır.

Bu uygulamalar için Arkitech, gerekli yazılım dahil en kapsamlı, güvenilir ve hassas makineleri sağlamaktadır.

Neler Yapıyoruz

Arkitech Makinelerinin Tasarımı
Arkitech Makinelerinin Üretimi
Arkitech Makinelerinin Montajı
Arkitech Üretim Yazılımının Programlanması ve Geliştirilmesi
Arkitech Tasarım Yazılımının Programlanması ve Geliştirilmesi
Arkitech Makinelerinin Kurulumu ve Eğitimi
Arkitech Tasarım Yazılımı Eğitimi
Arkitech Makineleri için Teknik Destek Sağlama
Arkitech Yazılımı için Teknik Destek Sağlama
Arkitech Makineleri için Teknik Servis ve Parça Temini