Genel Müdürün Mesajı

Yavuz Eren

Genel Müdür

Teknolojilerin ve yeniliklerin sürekli gelişmesi, her zaman daha iyi çözüm arayan şirketlere yön vermektedir. Bu süreç, tüm sektörlerdeki işletmeler için geçerlidir.

Üretim ve inşaat alanında, uzun ömürlü ve sürdürülebilir yapılar oluşturmak için mimari taleplere, çevresel etkilere ve özellikle doğal afetlere göre yapı ve yapı malzemelerinin şeklini geliştirmeyi de hedefliyoruz. Bu şekilde 2012 yılından bu yana inşaat teknolojisinde yeni bir çağ olan hafif çelik panel sistemine odaklanmış durumdayız.

Hafif çelik sistemi 20. yüzyıldan beri geliştirilmiştir ancak özellikle 21. yüzyılın başlamasıyla birlikte dünya çapındaki üreticiler ve son kullanıcılar tarafından daha fazla tanınmaya başlamıştır. Dünya çapındaki tüm ülkelerde hafif çelik inşaat yapılabilen en kapsamlı ve en verimli, yüksek kaliteli hafif çelik sistemini müşterilere sunmaya yönelik, hızlı ve pratik çözümler için CNC makinelerine, deneyimli mühendis ve teknikerlerin bulunduğu tesisi kurduk.

Arkitech Sistemi, hafif çelik üreticilerine sağlanması gereken tüm bileşenlerini oluşturmak konusunda uzmanlaşmıştır. Bu bileşenler; tasarım yazılımı, üretim yazılımı ve makinelerdir.

Böylece Arkitech fabrika ve ofis tesislerinde tasarım, Ar-Ge, üretim, kalite kontrol, montaj, otomasyon, test ve çalıştırma döngüsünü tamamlıyoruz. Tesisimizde, tasarım ve üretim yazılımlarının programlamasını ve geliştirmesini yapıyoruz.

Bünyemizde bulunan nitelikli çalışanlarımız ile, yazılım, mekanik, yapı, elektrik ve endüstri mühendislerimiz ve tüm teknikerlerimiz, bu sürecin tüm aşamalarını başından sonuna kadar tamamen kontrol etmekte ve gerektiğinde sürece çok hızlı ve kolay bir şekilde müdahil olmaktadır. Bu olanak, müşterilerimize proje ve üretim akışlarını optimize ederek, çözümlerine yönelik sistemsel özelleştirme sunma esnekliği sağlıyoruz.

Arkitech’in mevcut ve potansiyel müşterileri bizim için en önemli iş planlayıcılarımızdır. 2012 yılından bu yana müşterilerimizin planladığı istekleri sahada gerçekleştirmek için tüm güç ve imkanlarımız ile çalışıyoruz. Bu çalışma felsefesi bize ve müşterilerimize bugüne kadar çok şey katmıştır.

Böylelikle, gelecekte de Arkitech hafif çelik sistemlerini müşterilerimize çözüm ve sonuç odaklı yazılım ile birlikte en hassas ve güvenilir makineler ile hizmet vermek için daha da geliştirmeye devam edeceğiz.