Neden Arkitech

İÇ ÜRETIM

YAZILIM GÜCÜ

KAPSAMLI

ESNEKLİK

KONUM AVANTAJI

Arkitech, 2012 yılından bugüne kadar, yüksek kaliteli makinelere ve en son teknoloji ekipmanlara yatırım ile Hafif Çelik üretimi için yüksek nitelikli mühendis ve teknikerlerden oluşan bir ekip kurmuştur. Bu sağlam yapı ile, Arkitech'in temel bileşenleri dışarıdan tedarik etmeden, dünya çapındaki Hafif Çelik inşaat şirketlerine ve üreticilere güvenilir, hassas ve yüksek kaliteli sistem çözümlerini tasarımdan üretime kadar olan döngüsünü kendi bünyesinde tamamlamaktadır. Hedef, Hafif Çelik binalarının Arkitech Hafif Çelik Panel Teknolojisi ile daha akıllı, daha kolay, daha hızlı, daha yenilikçi ve dayanıklı olarak tasarlanıp inşa edilmesini sağlamaktır.

TASARIM

Arkitech, makineleri oluşturan tüm parçaların kendi bünyesinde yüksek hassasiyet ile tasarlar.

ÜRETİM

Arkitech, tasarladığı makineleri ve parçalarını kendi bünyesinde üretmek için tüm makine ve ekipman tesisine sahiptir. Bu hem standart hem de özelleştirilmiş makineler için geçerlidir.

OTOMASYON

Arkitech, makineler için elektrik ve elektronik parçaların tasarımı ve montajı için kendi deneyimli otomasyon ekibine sahiptir ve dünyaca ünlü yüksek kaliteli markalarla ortak çalışmaktadır.

MONTAJ

Tüm mekanik ve elektrik/elektronik parçaların montajı, Arkitech'in tasarım ve kalite ekibinin kontrolü altında, Arkitech montaj ekibi tarafından yapılmaktadır.

TEST

Tüm bileşenler bünyemizde tasarlanıp üretildiği için, makine test ekibi her parçayı ayrı olarak inceleyip işlevselliğini kontrol etmektedir. Montajdan sırasında ve sonrasında makine parçalarının ve bileşenlerinin tamamı için test yapılmaktadır. Gerekli tüm incelemelerden ve testlerden sonra test ekibi, makineler sevkiyattan önce alıcı tarafından denetimi yapılabilmektedir.

YAZILIM

Arkitech, yazılımcıları ile geliştirdiği kendi tasarım ve üretim yazılımına sahiptir. Sürekli olarak projeler geliştirmekte olup, müşteri geri bildirimleriyle yazılım, tasarım ve üretim süreçlerini daha kolay ve hızlı hale getirmek için sürekli olarak geliştirilmektedir.

ESNEKLİK

Arkitech makineleri, üçüncü taraf yazılımlar ile hazırlanan üretim dosyalarını aracı çevirici yazılım olmadan çalıştırıp üretebilmektedir. Müşteriler, Arkitech makineleri için özel işlemler talep edebilir ve bunu kolayca makineye yükleyip yazılım entegrasyonunu yapabilmektedir.

MÜŞTERİYİ DİNLEMEK

Arkitech, müşterilerden gelen talepleri dinleyen bir vizyona sahiptir: Müşterilerin geri bildirimleri, şirketimizin gelişimine ve başarısına katkıda bulunan en önemli etkenlerden birisi. Böylece, Arkitech sistemlerini müşterilerin özel ihtiyaçlarına doğrudan yerinde yanıt olarak geliştirip üretiyor.

SİSTEM MÜLKİYETİ

Arkitech, makine ve yazılımı satın aldıktan sonra müşteriden makine için herhangi bir üretim/sayaç ücreti veya yazılım için herhangi bir bakım maliyeti talep etmez. Ayrıca, makine ile tasarım ve üretim yazılımların mülkiyetleri tamamen müşteriye geçmektedir.

TEKNİK DESTEK

Arkitech, müşterinin talebi doğrultusunda en analitik çözümleri sunan müşterilere en hızlı teknik destek sağlayan firmadır. Yapısal, yazılım, makine, endüstri mühendisleri ve teknikerlerden oluşan teknik ekip müşterinin taleplerine zamanında yanıt vermektedir.

KONUM

Arkitech'in merkezi Ankara, Türkiye'de bulunmaktadır. Merkezi konum sayesinde, karayolu, hava ve deniz ulaşımı ile çok kısa bir süre içinde etraf ülkelere ve denizaşırı ülkelerdeki müşterilere yerinde ziyaret etme ve gerekli durumlarda parça tedarikini hızlı bir şekilde ayarlayabilmektedir.