Arkitech, Hafif Çelik Makineleri, Tasarım Yazılımı, Üretim Yazılımı ve Mühendislik Çözümlerini Hafif Çelik Sektörüne Sunmaktadır

Arkitech, Hafif Çelik Makineleri, Tasarım Yazılımı, Üretim Yazılımı ve Mühendislik Çözümlerini Hafif Çelik Sektörüne Sunmaktadır

Kaydır

Arkitech Hafif Çelik Panel Sistemi

A'dan Z'ye üretim için Arkitech sistemini keşfedin

Arkitech Makineleri

Hafif Çelik Panel Sistemi için en kapsamlı ve uygun maliyetli çözümleri keşfedin

Neden Arkitech

İÇ ÜRETIM

YAZILIM GÜCÜ

KAPSAMLI

ESNEKLİK

KONUM AVANTAJI

Arkitech, 2012 yılından bugüne kadar, yüksek kaliteli makinelere ve en son teknoloji ekipmanlara yatırım ile Hafif Çelik üretimi için yüksek nitelikli mühendis ve teknikerlerden oluşan bir ekip kurmuştur. Bu sağlam yapı ile, Arkitech'in temel bileşenleri dışarıdan tedarik etmeden, dünya çapındaki Hafif Çelik inşaat şirketlerine ve üreticilere güvenilir, hassas ve yüksek kaliteli sistem çözümlerini tasarımdan üretime kadar olan döngüsünü kendi bünyesinde tamamlamaktadır. Hedef, Hafif Çelik binalarının Arkitech Hafif Çelik Panel Teknolojisi ile daha akıllı, daha kolay, daha hızlı, daha yenilikçi ve dayanıklı olarak tasarlanıp inşa edilmesini sağlamaktır.

Arkitech Yazılım

Hafif Çelik Binalar için Arkitech Tasarım ve Detaylandırma Yazılımı ile sonuç odaklı ve fonksiyonel çözümler

Tasarım Yazılımı

Arkitech, Hafif Çelik yapı tasarımı ve detaylandırması için en kapsamlı, işlevsel ve sonuç odaklı tasarım yazılımını geliştirmiştir. Yapının tüm panelleri, yazılımda oluşturulan veya yazılıma aktarılan mimari plana göre Arkitech Yazılımında oluşturulabilir, detaylandırılabilir ve tasarlanabilir. Seçilen kaplama malzemelerine göre dik ve yatay aralıkları, kapsamlı kütüphanesinden seçip paneller kolayca oluşturulabilir.

Üretim Yazılımı

Arkitech Üretim Yazılımı, Arkitech Hafif Çelik Üretim Sistemlerini en üst düzeyde işlevsel bir şekilde çalıştırır, profillerin üretimi sırasında kullanıcıya çeşitli olanaklar sağlar. Arkitech Tasarım Yazılımı ve Arkitech Makineleri ile tam entegre bir yazılımdır.

Mobil Görüntüleyici

Arkitech, Arkitech Tasarım Yazılımı ile oluşturulan Hafif Çelik proje modellerini IOS veya Android işletim sistemli mobil cihazlarda görüntülemek için Arkitech Mobil Görüntüleyici Uygulamasını geliştirmiştir.

15 Yıllık Tecrübe

Arkitech, çalışanlarının Hafif Çelik Teknolojisindeki 15 yılı aşkın deneyimine dayanarak, güvenilir üretim süreçleri sağlamak için gelişmiş bir çözüm ortaya çıkarmıştır. Arkitech Hafif Çelik Sistemi, yüksek tasarım kabiliyeti, malzeme değerlendirmesi için kapsamlı raporlama ve minimum malzeme firesi sayesinde geleneksel inşaat yöntemlerine göre maliyet avantajını garanti eder.

Arkitech Hafif Çelik Uygulamalar

Arkitech Tasarım Yazılımı ile tek ve çok katlı konut binaları tasarlayıp üretebilirsiniz

Konut Yapılar

Öncesi Sonrası

Satış Ofisleri